Kalendárium

Květen 2024

• „ŠKOLKOVÁ TRIČKÁRNA“ – opět budeme tvořit školková trička, tentokrát batikovat. PROSÍM, PŘINESTE DĚTEM DO 17. 5. ČISTĚ BÍLÁ TRIČKA.

TÝDEN od 13. 5.  „KAM VŠUDE MŮŽEME JÍT V BRNĚ ZA POZNÁNÍM:“

• v pondělí 13. 5. dopoledne výukový program ,,NEMOCNICE ZVÍŘÁTEK“ pro starší děti (viz seznam). Akce je zdarma. Děti si prosím vezmou svého vlastního plyšáčka, kterého budou ošetřovat a léčit. PŘÍCHOD do MŠ NUTNÝ DO 8.45.
  • v úterý 14. 5. dopoledne představení ,,ČEHO ŽE SE DROBEK BOJÍ?“ v Klubu Leitnerova, pro všechny děti. VYBÍRÁME 120,- Kč.
  • ve čtvrtek 16. 4. dopoledne výukový program LIPKY „LESNÍ PEDAGOGIKA“ pro všechny děti. Prosím, oblékněte děti sportovně a dle počasí, do batůžku jim dejte pláštěnku, svačinky máme ze školky, žádné sladkosti. Pojedeme MHD. VYBÍRÁME 50,- Kč. PŘÍCHOD do MŠ NUTNÝ DO 8.45.
  • v týdnu od 20. 5. dopoledne návštěva ANTHROPOSU s předškoláky. Na výstavě ,,KDYŽ BRNEM TÁHLI MAMUTI“ si prohlédneme atraktivní obrazy Zdeňka Buriana. VYBÍRÁME 30,- Kč.
  • v pátek 24. 5. ,,ŠKOLKOVÉ FOCENÍ“. Skupinová fota tříd, může být i kamarádů. Prosím, nastrojte děti.

Červen 2024

• „Dobrodružná plavba kolem světa“ – společné cestování po světadílech
  • školní výlet;
  • společné odpoledne při příležitosti  „Dne Rodiny“;
  • pasování předškoláků;
  • „Velký školkový  koncert     (21. 6. Evropský den hudby);
  • „Zahrada hudby“ – muzicírování dětí a rodičů na školní zahradě;
  • „Jak se jezdí v Brně“ s návštěvou vozovny v Komíně;
  • návštěva farmy „U tří koníků“;
  • parníkem po brněnské přehradě;
  • „Květinový den“ (21. 6. Den květů).
week_title