Aktuality

Přihlášku je možné získat na webových stánkách www.zapisdoms.brno.cz. Pokud potřebujete přihlášku vytisknout, v ředitelně mateřské školy bude možnost v pondělí 15. 4.  2024 po předchozí domluvě na telefonu 775 152 287. Domluvíme se na přesný čas, abychom předešli čekání nebo shromažďování v mateřské škole. Pro vydání přihlášky je nutné znát rodné číslo dítěte.

Sběr vyplněných přihlášek s doložením řádného očkování proběhne v pondělí 13. 5. 2024 a v úterý 14. 5. 2024 od 8.00 do 13.00 hodin. Pro rezervaci termínu a času prosím použijte rezervační systém. Vezměte s sebou rodný list dítěte a občanský průkaz.

Kritéria pro stanovení pořadí přijetí dětí do Mateřské školy Brno, Veslařská 256, p. o.

Vzhledem k tomu, že Mateřská škola Brno, Veslařská 256, p. o. má prodloužený provoz, uplatní se nad rámec Kritérií pro stanovení pořadí přijetí dětí do mateřských škol uveřejněných na internetových stránkách http://zapisdoms.brno.cz/kriteria-rizeni ještě kritérium potřeby prodlouženého provozu.

Do mateřské školy se přednostně přijímají děti s místem trvalého pobytu (v případě cizince s místem pobytu) ve školském obvodu Mateřské školy Brno, Veslařská 256, p. o. (město Brno), jejichž zákonný zástupce prokazatelně doloží potřebu prodlouženého provozu mateřské školy (formulář bude k dispozici na webových stránkách školy nebo v době výdeje přihlášek u ředitelky školy).

  • O KAŽDONEDĚLNÍ KONTOLU A PŘÍPADNÉ OŠETŘENÍ VLÁSKŮ, OPAKOVANĚ SE NÁM OBJEVUJÍ VE ŠKOLCE VŠI.
  • DEJTE DĚTEM NA ZAHRADU PŘIMĚŘENÉ A POHODLNÉ OBLEČENÍ, NEZAPOMEŇTE NA KŠILTOVKY.
  • OBLEČENÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADU PROSÍM  UMÍSTĚTE DO PLÁTĚNÉ NÁMOŘNICKÉ TAŠKY.
  • JE NUTNÉ, ABY NA ZAHRADU MĚLY DĚTI JINÉ OBLEČENÍ NEŽ DO TŘÍDY
  • DO TŘÍDY JSOU VHODNĚJŠÍ TEPLÁKY, ELASŤÁKY, PONOŽKY, NE PUNČOCHÁČE (kvůli cvičení)
  • PROSÍM OBNOVTE NÁHRADNÍ SPODNÍ PRÁDLO, PONOŽKY A NÁHRADNÍ OBLEČENÍ VE SKŘÍŇKÁCH DĚTÍ
  • KDO SI DOMŮ ODNESL MALOVANOU PLÁTĚNOU NÁMOŘNICKOU TAŠKU, PROSÍME O VRÁCENÍ DO ŠKOLKY
  • PODÍVEJTE SE DO ZTRÁT A NÁLEZŮ, HROMADÍ SE NÁM TAM OBLEČENÍ…

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI

week_title